Chceš pracovat v online marketingu, kde budeš obklopen/a profesionály ve svém oboru? Znáš význam pojmů jako SEO, PPC, CRO, e-mail marketing nebo vyhledávač zboží, aniž by ses musel/a ptát Wikipedie? Chceš se v těchto oblastech ještě zdokonalit? Líbí se Ti vidina práce s nejmodernějšími nástroji, možnost co nejlépe řídit svůj čas a zapojit se do zajímavých klientských projektů? Pak nás neváhej kontaktovat – možná máme volné místo právě pro Tebe.

Něco o nás

V oblasti online marketingu působíme od roku 2008 a po letech zkušeností se dá směle říci, že jsme odborníci na slovo vzatí. Nevěnujeme se pouze SEO a PPC, ale nabízíme také celou řadu online marketingových služeb, které zahrnují audit, budování a správu značkových vyhledávačů, optimalizaci webových stránek/e-shopů pro konverze nebo tvorbu webových stránek včetně obsahu. Zvládáme také mezinárodní online marketing. Náš skutečně profesionální tým se skládá z PPC konzultantů, CRO/UX konzultantů, PR konzultantů, konzultantů sociálních médií, e-mailových specialistů, SEO konzultantů, tvůrců odkazů a copywriterů.

Naším hlavním zaměřením je zvýšit zisky našich klientů. Zapomeň tedy na složité a předražené analýzy – naším cílem jsou skutečné obchodní výsledky. Vytváříme efektivní strategie a děláme pro naše klienty maximum. Proto se na nás obracejí e-shopy a firmy všeho druhu, od malých a začínajících až po známé giganty. Pokud se k nám přidáš, čekají na tebe klienti z firem jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, PPF, Adidas nebo Skřivánek.

Co Tě čeká pokud se rozhodneš přidat se k nám ?

 • Tvoje každodenní práce bude zahrnovat přípravu a realizaci návrhů pro nové zákazníky.
 • Budeš se také starat o naše stávající místní i mezinárodní klienty a pomáhat jim rozvíjet jejich podnikání. Budeš připravovat strategické návrhy pro rozvoj jejich podnikání.
 • Čeká Tě aktivní komunikace se všemi klienty, posílání zpráv a informování o průběhu jejich projektů.
 • Pověříme Tě vedením týmu konzultantů, kterým zároveň budeš dobrým partnerem, na kterého se mohou kdykoli obrátit.
 • Budeš kontaktní osobou v případě problémů s termíny a kvalitou práce – našim klientům nabízíme jen to nejlepší a Ty bys to měl/a zajistit.

Co od Tebe čekáme?

 • Hledáme lidi, pro které je online marketing víc než jen definice, kterou najdeš na Wikipedii. Abys u nás mohl/a pracovat, musíš mít alespoň 1 rok zkušeností z reklamní nebo digitální agentury.
 • Musíš se orientovat v různých oblastech online marketingu (SEO, PPC, sociální média, e-mail, vyhledávače zboží), protože přesně těmito obory se zabýváme.
 • Bohužel nemáme čas ani prostor držet Tě za ruku a tlačit Tě do každé akce. Nezbytnou podmínkou je proto samostatnost, odolnost a motivace.
 • Potřebujeme také, aby ses nebál/a komunikovat, ať už osobně, nebo po telefonu. Musíš mít také alespoň úroveň B1 v angličtině.
 • Očekáváme, že jako manažer/ka budeš brát svou práci vážně a budeš vystupovat jako skutečný profesionál.
 • Nesmí Ti chybět týmový duch a nadšení pro práci. S ostatními členy týmu musíš vycházet co nejlépe. V naší společnosti jsou všichni na jedné lodi, která směřuje k jedinému cíli, kterým je dosažení výsledků a spokojenosti zákazníků.
 • Je samozřejmé, že od Tebe očekáváme dodržování termínů.

Co Ti za Tvou práci nabídneme?

 • Kromě zajímavé práce se zajímavými klienty nabízíme také nadstandardní finanční ohodnocení na základě Tvých zkušeností.
 • Píchačky u nás neznáme – nikdo po Tobě nebude chtít, aby ses dostavil/a v přesný čas. Svou pracovní dobu si můžeš rozvrhnout, jak budeš chtít.
 • Poskytneme Ti dobré pracovní zázemí. Budeš pracovat s nejnovějšími nástroji a aplikacemi – dáme Ti také mobil a notebook.
 • U nás můžeš své znalosti dále rozvíjet, zajistíme Ti pravidelná školení, abys mohl/a dále prohlubovat své vědomosti.
 • Nabízíme Ti také možnost příležitostně pracovat z domova. A pokud se nebudeš cítit dobře, nemusíš hned odjíždět k lékaři – u nás máš nárok na zdravotní volno.
 • Za dobře odvedenou práci pro Tebe máme další bonusy, o kterých Ti rádi povíme osobně.

Kdy budeš moci obsadit uvolněné místo?

Dveře jsou pro Tebe otevřené ihned, ale chápeme, že ne vždy je možné nastoupit okamžitě. Pokud o práci u nás máš zájem, rádi počkáme.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej nám dát vědět. Zavolej nám na telefonní číslo 775 646 333 nebo nám o sobě pošli pár slov na e-mail info@seoconsult.cz – ideálně připoj i svůj životopis a popiš své dosavadní zkušenosti. Budeme se na Tebe těšit!

Všechny pracovní pozice

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Shoptet
Upgates
FastCentrik